Minust

 

Tere! Vahva, et oled sattunud mu kodulehele. 🙂

Fotopisiku sain ma külge juba päris pisikesena. Olin umbes 9-aastane, kui tädi digikaga aias ringi roomama ning lillesid, putukaid ja naabrikassi jäädvustama hakkasin. Kaheteistkümneselt sain enda kätte peegelkaamera ja põneva fotomaailma avastamine jätkus veelgi hoogsamalt. Neljateistkümneselt, aastal 2010, hakkasin tasapisi pidama fotoblogi (mida teen väikeste tõusude-mõõnadega siiani). Õppisin üha enam juurde nii interneti abil kui ka raamatutest, avastasin enda jaoks valgusmaalingud, filmifoto ja palju muud. Juhuse tahtel sattusin pildistama Kunda Klubi sündmuseid, mis avas mulle palju uusi uksi ja mu objektiivi ette sattus üha rohkem sõpru-tuttavaid, kes endast pilti tahtsid.
Nii see pall muudkui veeres, silm muutus teravamaks ja teadmistepagas suuremaks...  Lõpetasin 2019. aasta juunis Kõrgemas Kunstikoolis Pallas fotoosakonna ning asusin edasi õppima EKA & BFMi ühisele kunstiõpetaja õppekavale, mille lõpetasin 2022. Viskan nüüd nalja, et olen täiskohaga fotograaf ja hobikorras kunstiõpetaja. Viimastel aastatel olen keskendunud peamiselt perekondade ja pulmade jäädvustamisele, et püüda kinni need kõige armsamad hetked lähedaste inimeste vahel. Jõudsin aastal 2022 Pulmad.ee aasta tegija nominentide hulka. Üha sagedamini jäädvustan maailma enda ümber ka videona. Ootan rõõmuga teie toredaid pakkumisi-ideid, mida kaamera taga olles ellu viia.

"Never underestimate what you do, never under-sell what you do, because your creativity is your currency. Invest in it." — Carolyn Patton

Kaunite piltideni!
Reti