Hinnad

PORTREE- JA PEREPILDID

Minisessioon

Hind 90€
Pildistamine kuni 30 minutit
Tulemuseks vähemalt 20 töödeldud pildifaili

Pooletunnine minisessioon sobib eelkõige hästi ühele-kahele inimesele, kes soovivad endast saada mõned pildid. Kohtume tavaliselt looduses, linnaruumis või pildistatavate kodus ning piirdume ühe keskkonna-riietusega. Poole tunniga jõuab jäädvustada ka väiksemat perekonda või tulevast pruutpaari, et pulmapildistamisest esmane ettekujutus saada. Samuti sobib see ideaalselt näiteks kiireks talviseks sessiooniks, et õues liiga külm ei hakkaks.

Klassikaline fotosessioon

Hind 150€
Pildistamine kuni 60 minutit
Tulemuseks vähemalt 60 töödeldud pildifaili

Tunnine fotosessioon on kõige levinum. Selle aja jooksul jõuab pildile püüda suurema perekonna, jalutada jäädvustatava paarikesega looduses ning kaasata sessioonile ka lemmikloomad. Sobib hästi ka koduseks pildistamiseks vastsündinuga. Looduses või linnaruumis kohtudes jõuame pilte teha erinevatel "taustadel" näiteks metsa all ja rannaliival. Paarisessiooni korral jõuab vahepeal vahetada ka riietust ja saada niiviisi erinevamaid võtteid.

Pikk fotosessioon

Hind 200€
Pildistamine kuni 90 minutit
Tulemuseks vähemalt 80 töödeldud pildifaili

Pooleteise tunnine fotosessioon sobib hästi, kui pildile soovib tulla rohkem inimesi (näiteks mitu pere korraga), pildistada soovitakse erinevates asukohtades või lihtsalt hästi rahulikus kulgevas tempos. Näiteks kui tead, et Su lapsed ei harju kiirelt võõraste inimestega ja vajavad kohanemiseks aega, saame alguses rahulikult koos mängida ja alles siis tõsisemalt pildistama asuda... Samuti on see hea variant tüdrukuteõhtul, kui soovite nii poseeritud pilte kui ka mõnd tegevust jäädvustada.

Vali välja, mis Sind enim kõnetab. Kõiki sessioone saab kohandada vastavalt soovidele. 🙂 Esimesed pildid saadan üldjuhul lähipäevil, kõik töödeldud fotod hiljemalt 2-3 nädala jooksul allalaetava veebigaleriina. Väljaspool Lääne-Virumaad lisandub kokkuleppel sõidukulu. Rendistuudiotes pildistades vastava stuudio rent. Hinnakiri kehtib alates 01.10.2023 broneeritud sessioonidele.

PULMAFOTODE PAKETID

Iga pulm on oma nägu ja nii pole ka pulmapaketid kivisse raiutud. Kõik on ühiselt kohandatav täpselt nii, et iga pruutpaar oma soovid täidetud saaks. Küsimuste korral kirjuta julgelt ja mõtleme koos välja parima lahenduse.

Pisike pulm

Hind al 200€
Jäädvustan registreerimise ja teeme tund aega ilupilte
Tulemuseks vähemalt 60 töödeldud pildifaili
Esimesed pildid saadan lähipäevil, kõik 3 nädala jooksul allalaetava veebigaleriina

 

See pisike pulmapakett sobib eelkõige väiksemateks ja intiimsemateks pulmadeks. Näiteks, kui olete otsustanud selle tähtsa päeva oma kallimaga vaid kahekesi või väiksemas pereringis veeta ja sooviksite sellest meeldejäävaid fotosid.

Keskmine pulm

Hind al 650€
Pildistamine kuni 5-6 tundi
Jäädvustan ettevalmistusprotsessi, ilupilte, tseremooniat, õnnitlemist ja peo algust

Esimesed pildid lähipäevil, kõik 1 kuu pärast allalaetava veebigaleriina

 

See pulmapakett sobib hästi siis, kui soovite kõigist pulma osadest fotojäädvustust, ent samas ei soovi terve peoõhtu kaamerasilma ees olla. Pulmapäevale eelnevalt võime teha ka soodushinnaga proovipildistamise.

Terve pulmapäev

Hind al 1000€
Pildistamine max 12-14h
Jäädvustan tervet pulmapäeva alustades ettevalmistustest kuni viimaste tegevusteni südaööl

Esimesed pildid lähipäevil, kõik 2 kuu jooksul allalaetava veebigaleriina
Pulmale eelnevalt tasuta pooletunnine proovisessioon

 

Veedan teiega terve pulmapäeva jäädvustades iga olulise hetke. 🙂 Eelnev proovisessioon aitab meil tuttavamaks saada ja teeb kaamera ees olemise mugavamaks. Samuti saab tehtud pilte kasutada pulmakinkidena. PS. Suvisel pulmahooajal võib valmimisaeg veidi pikeneda.

KINKEKAARDID

Öeldakse, et parim kingitus on emotsioon ja ma olen sellega igati nõus. Kui tahad fotosessiooniga mõnd lähedast üllatada, võid talle hankida kinkekaardi. Soetada saab nii tunnist- kui ka pooletunnist sessiooni. Kinkekaart kehtib ühe aasta ning selle saab edastada nii paberkandjal kui ka virtuaalselt. Kinkekaarte ei saa rahaks ümber vahetada. NB! Detsembris ostetud kinkekaardid kehtivad 11 kuud, et vältida ununenud kinkekaardi-sessioonide kuhjumist aasta lõppu, kus graafik juba väga varakult täis saab.